W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Materiały video

„Słynne tanga i walce” Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej [FOTO, VIDEO]

Wczoraj w sali widowiskowej Domu Kultury SCK w Mielcu odbył się Koncert karnawałowy „Słynne tanga i walce” Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej.

Słynny walc „Francois” Adama Karasińskiego, „Siwy włos” Henryka Jabłońskiego, czy „Walc kwiatów” z „Dziadka do orzechów” Piotra Czajkowskiego – któż nie zna tych przebojów muzycznych? Jeśli do tego dodamy jeszcze „Umówiłem się z nią na 9” Henryka Warsa, „Grzmoty i błyskawice” Johanna Straussa II, walca z „Estudiantina” Emile Waldteufla, czy tango „La cumparsita” Rodrigueza, a do tego dorzucimy jeszcze fantastyczny głos (i osobowość sceniczną) Marcina Pokusy – będziemy mieć pojęcie o tym, jak przebiegał Koncert Karnawałowy Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej pod dyrekcją Franciszka Wyzgi. Ponad godzinny koncert z wielką serdecznością przyjęła publiczność, która szczelnie wypełniła salę widowiskową Domu Kultury SCK. Niedzielny (16 lutego) koncert poprowadził Tomasz Łępa, który opowiedział słuchaczom o tangach i walcach, jakie w tym roku przygotowali na karnawał muzycy MOS.

Komplet publiczności owacją na stojąco podziękował mieleckim muzykom za wspaniale spędzony wieczór.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa