W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Śmiertelne potrącenie pieszej w Komorowie

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło wczoraj w Komorowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący infiniti, na oznakowanym przejściu dla pieszych, potrącił 50-letnią kobietę. W wyniku odniesionych obrażeń, mieszkanka gminy Majdan Królewski, zginęła na miejscu.

Wczoraj około godz. 21, dyżurny kolbuszowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w Komorowie, na drodze krajowej nr 9, na odcinku relacji Nowa Dęba – Kolbuszowa. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący osobowym infiniti, jadąc w kierunku Rzeszowa, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 50-letnią kobietę. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń, piesza zginęła na miejscu

33-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który kierował pojazdem nie odniósł obrażeń, był trzeźwy. Decyzją prokuratora został zatrzymany.

Na miejscu wypadku pracowała grupa dochodzeniowo – śledcza oraz prokurator. Ciało kobiety zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Trwa szczegółowe wyjaśnianie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

1 Komentarz

Vadimus 10 marca 2022 (czwartek) at 21:11

Dożywocie. Oznakowane przejście teren zabudowany no bez jaj. Dożywocie i ogromne odszkodowanie

Odpowiedz

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa