W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka Relacje z wydarzeń Rozrywka

„Sobotnie wietrzenie szafy” w SDK. Kolejne 1 października

W sobotę, 3 września w Spółdzielczym Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu  odbyło się „Sobotnie wietrzenie szafy”.
                                   
Jak przyznaje Ewelina Sieroń ze Spółdzielczego Domu Kultury, kupujących przyszło niewielu, ale właściwie każda ze sprzedająca pań „pozbyła się” kilku swoich rzeczy. Największym zainteresowaniem cieszyły się ubranka i zabawki dla najmłodszych.
                                 

Kolejne „Sobotnie wietrzenie szafy” zaplanowano na sobotę 1 października. Spółdzielczy Dom Kultury zachęca do uczestnictwa i zaprasza do zapisów. Główną zasadą akcji jest wymiana lub sprzedaż za bardzo symboliczne kwoty. Im tańsze rzeczy – tym większa sprzedaż i ogólnie większe zainteresowanie całą akcją.
                                          
– Nie chcemy robić z naszej akcji bazarku… raczej chcemy stworzyć wydarzenie, na które każdy będzie chciał przyjść, bo będzie się kojarzyło z miłą atmosferą i będzie okazją do nabycia czegoś fajnego i taniego. Z informacji zwrotnych które do nas docierają akcja się podoba, ale często osoby kupujące powtarzają że ceny wcale nie są symboliczne… – powiedziała Ewelina Sieroń – Prosimy potencjalnych sprzedających o uszanowanie naszych reguł. W przeciwnym razie cała akcja nie ma sensu a w końcu sami kupujący przestaną przychodzić…
                             
                      
Zapisy telefonicznie: 17 585 53 42, od poniedziałku do piątku w godzinach 13.00 – 19.00. Zapraszamy.
                          

IMG_5879 IMG_5880

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Czeczeńcy przegrali z beniaminkiem. Handball Stal Mielec – KPR Żukowo 30:34 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Wojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa w Boksie [FOTO]

Wiadomości Mielec

ZSB obchodziło jubileusz istnienia [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa