W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka Plakaty Relacje z wydarzeń Rozrywka

Za nami dni otwarte w mieleckim SDK. Zapisy na zajęcia wciąż trwają!

Pierwsze dwa dni września upłynęły w Spółdzielczym Domu Kultury w Mielcu na zapisach na całoroczne zajęcia, które SDK organizuje dla dzieci i młodzieży z terenu miasta i okolic.
                                            
Spółdzielczy Dom Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej mieści się w Mielcu przy ul. Kusocińskiego 13A.
                                         
Rodzice chętnie zapoznawali się z oferta programowa zajęć, wśród których można wymienić cieszące się niesłabnącą popularnością zajęcia plastyczne, taneczne, modelarskie czy chociażby szachowe. Maluchy, które przybyły z rodzicami mogły lepić z plasteliny czy namalować rysunek. Rodzice chętnie oglądali sale, w których odbywają się zajęcia i rozmawiali z instruktorami. Jednocześnie trwały również zapisy na zajęcia w dwóch innych filiach: na osiedlu Szafera i Lotników, gdzie mieści się sala zabaw „Aniołkowo”.
                                                  
Wszystkie zajęcia regularne dla dzieci rozpoczynają się w poniedziałek 12 września. Jeśli jest jeszcze ktoś, kto chciałby zapisać swoją pociechę na plastykę, zajęcia modelarskie, szachowe czy zajęcia taneczne – istnieje taka możliwość. Instruktorzy udzielą wszelkich informacji o zajęciach. SDK zaprasza do odwiedzin lub prosi o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00 – 19.00. Telefon 17 585 53 42.
                                                
SDK Mielec / oprac. wcj24.pl

100_3498 100_3500 100_3502(1) 100_3503

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa