W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Solidarność wspiera Kapinosa

Członkowie i Sympatycy
NSZZ „Solidarność”

W niedzielę, 4 listopada odbędzie się II tura wyborów do samorządu lokalnego. To ważne wybory, ponieważ zdecydujemy o tym, kto zostanie prezydentem i zajmie się przez najbliższe pięć lat rozwiązywaniem codziennych problemów w naszym najbliższym otoczeniu.


Często narzekamy i przenosimy nasze niezadowolenie na instytucje rządowe. Nie mamy jednak świadomości, że za utrudnienia życia codziennego nierzadko odpowiedzialność ponosi władza samorządowa, która albo nic nie robi by poprawić jakość naszego życia , albo działa na rzecz różnych grup interesu, a nie mieszkańców i wyborców.
Mamy wprawdzie tylko jeden głos, ale – podobnie jak w działalności związkowej – siła tkwi w wielości. Jeżeli więc chcemy coś zmienić – zagłosujmy na odpowiedniego kandydata. Weźmy pod uwagę wiarygodność i uczciwość środowiska, które reprezentuje.
Gorąco prosimy wszystkich mieszkańców miasta Mielca, a także członków i sympatyków „Solidarności” do wzięcia udziału w II turze wyborów samorządowych. Jedynie w ten sposób, możemy dać wyraz swoim poglądom i oczekiwaniom.
Weźmy odpowiedzialność za naszą przyszłość, naprawdę każdy głos ma ogromne znaczenie.
W wyborach na Prezydenta Miasta Mielca prosimy o oddanie głosu na Fryderyka Kapinosa- człowieka doświadczonego, kompetentnego, uczciwego i mającego pomysł na jeszcze lepsze rozwiązania, które będą służyły nam wszystkim.

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa