W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

SpoKREWnieni służbą

Policjanci zapraszają mieszkańców Mielca i powiatu do włączenia się w Akcję Krwiodawstwa „spoKREWnieni służbą”. W najbliższy piątek 22 marca na parkingu przy Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu stanie krwiobus, w którym wszyscy chętni będą mogli oddać krew.

1 marca 2019 roku ruszyła II edycja akcji „spoKREWnieni służbą”, która prowadzona jest na terenie całej Polski. Od 1 marca do 1 września można oddawać krew w regionalnych punktach krwiodawstwa oraz w specjalnie do tego przystosowanych ambulansach. Akcja prowadzona jest pod honorowym patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, a włączają się w nią licznie funkcjonariusze wszystkich podległych służb.

W piątkowej zbiórce krwi nie mogło zabraknąć funkcjonariuszy mieleckiej Policji, którzy ochoczo przyjęli zaproszenie Oddziału Klubu HDK „Ognisty Legion”, który działa przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Chorzelowie. Akcję wspierają policjanci, strażacy oraz ratownicy medyczni, którzy tego dnia zaprezentują swój sprzęt oraz samochody. Akcji towarzyszyć będą działania profilaktyczne służące bezpieczeństwu. Nie zabraknie również upominków oraz konkursów i zabaw.

Mielecka akcja krwiodawstwa „spoKREWnieni służbą” zorganizowana została dzięki wsparciu wielu partnerów i instytucji. Swoim patronatem akcję objął Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski. Każdy mieszkaniec Mielca i powiatu tego dnia będzie mógł oddać krew wspierając funkcjonariuszy.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

100-lecie urodzin mieszkanki Gminy Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Niedługo Leśny MiniRajd Rowerowy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa