W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie

Sportowo i Patriotycznie [FOTO]

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości w sobotę (9.11) na stadionie sportowym w Chorzelowie odbył się „Biało-Czerwony Turniej Piłkarski Oldboyów Gminy Mielec” o puchar Wójta Józefa Piątka.

Do sportowej rywalizacji przystąpiło cztery drużyny z terenu Gminy Mielec, które rozegrały trzy mecze oraz serię rzutów karnych. Końcowa klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:

I miejsce – drużyna z Podleszan,

II miejsce – drużyna z Woli Mieleckiej,

III miejsce – drużyna z Chrząstowa,

IV miejsce – drużyna z Chorzelowa.

Organizatorzy przyznali także nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodników:

najlepszy zawodnik turnieju – Jan Szczur,

najlepszy bramkarz turnieju – Łukasz Daniel,

najlepszy napastnik turnieju – Robert Darłak, 

najlepszy obrońca turnieju – Rafał Mazur.

Pamiątkowe puchary, dyplomy i nagrody wręczyli Józef Piątek, Wójt Gminy Mielec oraz  Damian Małek dyrektor SOKiS. – Ten turniej jest już tradycją naszej Gminy. Dziękuję Wam, że się w niego włączacie, przystępujecie do zdrowej i sportowej rywalizacji oraz świętujecie 101. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Ruch jest bardzo ważny na każdym etapie życia. Dziś udowodniliście, że wiek jest tylko liczbą i to od nas zależy w jakiej kondycji jesteśmy. Widząc same uśmiechnięte twarze, życzę Wam, abyśmy za rok mogli się spotkać w niezmienionym lub jeszcze większym składzie. Dziękuję także za serce i zaangażowanie pozostawione na boisku, którego młodzi zawodnicy mogą Wam zazdrościć – powiedział w trakcie dekoracji Józef Piątek, Wójt Gminy Mielec.  

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa