W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Spotkanie autorskie z dr. Włodzimierzem Gąsiewskim [FOTO]

W sobotę 10 września 2022 r., w siedzibie Mieleckiego Towarzystwa Literackiego w Mielcu, byliśmy świadkami spotkania autorskiego „Mielec w fotografii ulicznej i słowie 20/21” („Mielec in street photo and the world 20/21”).

Dr Włodzimierz Gąsiewski – znany mielecki historyk, dziennikarz, literat, nauczyciel dyplomowany i akademicki, autor osiemdziesięciu książek, wydawca czasopism regionalnych, a także ceniony fotograf. Podczas spotkania poznaliśmy treści ze wspomnianej książki zarówno w języku polskim, jak również angielskim.

Powitał autora, twórców MTL, i zgromadzoną publiczność, prezes MTL Zbigniew Michalski, zaś sama impreza rozpoczęła się od pokazu slajdów – z równoległą prezentacją tekstów, które przybliżyli uczestnikom imprezy Barbara i Wiesław Augustynowie.

W antraktach dwukrotnie po angielsku zaśpiewała Kamila Bik.  Miał także swoje pięć minut Włodzimierz Gąsiewski: opowiedział, w jaki sposób powstawała książka, co było inspiracją do jej narodzin, i kto przyczynił się do jej publikacji.

Wymiana poglądów trwała także podczas podpisywania książki przez autora. Autor oraz wszyscy wykonawcy otrzymali kwiaty i podziękowania od prezesa MTL.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa