W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje

Spotkanie przedwyborcze KWW Macieja Jemioło [FOTO]

W środę 20 marca 2024 roku w Domu Weselnym Red Rose w Przecławiu odbyło się spotkanie przedwyborcze z Komitetem Wyborczym Wyborców Macieja Jemioło.

Sala pękała w szwach, a przybyli mieszkańcy chętnie prowadzili dialog i włączali się w rozmowy o kierunkach rozwoju Gminy Przecław.

Wydarzenie miało na celu stworzyć otwartą i dostępną przestrzeń do dzielenia się pomysłami, planami, czy trudnościami napotykanymi na co dzień przez członków lokalnej społeczności.

To ogromny zaszczyt móc spotkać się z Państwem osobiście i omówić sprawy, które są dla nas wszystkich najważniejsze. Wasza obecność i zaangażowanie są dla mnie najlepszym dowodem na to, że lokalna społeczność w Przecławiu jest pełna energii i gotowa do działania – skomentował na facebooku spotkanie Maciej Jemioło.

Jako kandydat na Burmistrza Przecławia, chcę podkreślić, że najważniejsze są dla mnie Wasze głosy, Wasze potrzeby, Wasze obawy i wspólne szukanie ścieżek, które poprowadzą nas do lepszego jutra. Miejsce, które chcemy razem tworzyć, ma być przestrzenią otwartą dla każdego – miejscem, gdzie dialog i wymiana pomysłów są fundamentem dla budowania silnej i zjednoczonej wspólnoty – zapewnia.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Sukces Karoliny uczennicy z Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Potrącenie rowerzystki na ul. P. Skargi w Mielcu

Wiadomości Mielec

Koncert Wiosenny Mieleckiej Orkiestry Symfonicznej

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa