W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Wójt Gminy Tuszów Narodowy Andrzej Głaz z kolejnym wyróżnieniem

W piątek 22 marca w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie odbyła się uroczysta Gala podsumowująca kadencję samorządową 2018-2024, która była pierwszym akcentem tegorocznej edycji Konkursu „Podkarpacka Nagroda Samorządowa” 2024.

W ramach tej edycji został wyróżniony Wójt Gminy Tuszów Narodowy Andrzej Głaz. 

Głównym celem konkursu jest dokumentowanie i prezentowanie mocnych stron oraz osiągnięć najprężniejszych podkarpackich miast, gmin i powiatów. Ważne jest także pokazanie pracy, wizji i zaangażowania osób, które stoją na czele poszczególnych jednostek samorządu terytorialnego, codziennie podejmując wyzwania, by z każdym rokiem żyło się lepiej w naszych Małych Ojczyznach.

Pod uwagę brane są wyniki statystyczne tj. dochody, wydatki wskaźnik zadłużenia i wydatki na inwestycje wraz z ich zasadnością. 

To wyróżnienie jest nie tylko dla mnie ale całego naszego samorządu i pracowników oraz mieszkańców wspierających nas w naszych działaniach. serdecznie im za to dziękujemy. 

Jest to kolejne już wyróżnienie naszej gminy jako jedynej z powiatu mieleckiego.  zaznacza wójt gminy A. Głaz

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mistrzostwa Mielca dla dzieci i młodzieży w tenisie

Wiadomości Mielec

Szpitalny Oddział Ratunkowym z nożownikiem [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejna Parada Konna w Żarówce

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa