W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Sprawca uszkodzenia zatrzymany

Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę uszkodzenia drzwi sklepowych i wiaty przystankowej w Borowej. 23-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia. Za uszkodzenie mienia, mężczyzna odpowie przed sądem.

O uszkodzeniu wiaty przystankowej oraz drzwi sklepu w Borowej powiadomił funkcjonariuszy właściciel. Drzwi i wiata pomalowane zostały farbą. Na miejscu policjanci ustalili i przesłuchali świadków zdarzenia. Powstałe straty wycenione zostały na kwotę 750 złotych.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci ustalili kto może być sprawcą uszkodzenia. Funkcjonariusze zatrzymali 23-letniego mieszkańca gminy Borowa. Mężczyzna początkowo nie przyznawał się do popełnienia przestępstwa, jednak kiedy usłyszał zarzut przyznał się do winy. Tłumaczył, że był pijany i nie wie dlaczego zabrał z domu spray i pomalował drzwi do sklepu i wiatę przystanku.

Za uszkodzenie mienia młody mężczyzna odpowie przed sądem.

KPP Urszula Chmura

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków

Wiadomości Mielec

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę w Izbiskach

Wiadomości Mielec

Policjanci zatrzymali po pościgu w Brzeźnicy recydywistę

Wiadomości Mielec

1 Komentarz

Pitbull 8 marca 2017 (środa) at 14:52

Krzysiu

Odpowiedz

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa