W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje

Stadion KS Smoczanka ma nowe oświetlenie [FOTO]

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu zakończył realizację kolejnej inwestycji na stadionie Klubu Sportowego Smoczanka. Była nią budowa oświetlenia boiska do piłki nożnej i terenów sportowych przy ul. Św. Kingi.

Poprowadzona została tam linia kablowa niskiego napięcia zasilająca sześć masztów oświetlenia głównej płyty boiska Smoczanki. Koszt tego zadania, które zrealizowała firma Elektro-Tech Michał Goński wyniósł 182 212 zł.

Dzięki nowemu oświetleniu miejscowi adepci piłki nożnej będą mogli trenować w godzinach wieczornych. Oprócz oświetlenia na obiekcie Smoczanki w ubiegłym roku wykonano szereg innych prac modernizacyjnych.  Powstało nowe ogrodzenie między głównym boiskiem i trybuną dla publiczności, wokół której powstał ciąg komunikacyjny wyłożony kostką brukową. W sąsiedztwie klubowego budynku stanęły nowe ławki i zainstalowano dodatkowe siedziska na widowni.

W planach na bieżący rok jest nie tylko drugi etap prac modernizacyjnych na stadionie, ale także inwestycja, która będzie realizowana w ramach Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego na 2022 rok. Kwota 100 tys. zł jest przewidziana na projekt lokalny cieszący się procentowo największym poparciem w głosowaniu jakie odbyło się we wrześniu ub. roku.

Projekt przewiduje odgrodzenie części nieużytkowanych obecnie terenów Smoczanki od głównego boiska i przeznaczenie ich dla celów aktywności sportowej dla mieszkańców osiedla Smoczka. Przy płycie głównej, gdzie rozgrywają mecze piłkarze Smoczanki, planowane jest także zainstalowanie elektronicznej tablicy wyników.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Wypadek z udziałem 17-letniej rowerzystki

Wiadomości Mielec

Jubileusz Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Wypadek z udziałem rowerzystki

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa