W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Materiały video Sport

Stal dziś gra w Opolu [VIDEO]

Dzisiaj z Odrą w Opolu, w niedzielę w Mielcu z Chrobrym Głogów – to poświąteczny plan meczów PGE FKS Stal Mielec w piłkarskiej Fortuna 1 Lidze.

Mielczanie obecnie plasują się na trzeciej pozycji w tabeli i po 29. kolejkach mają 51 punktów, tyle ile w całym poprzednim sezonie. To też najlepszy wynik sportowy piłkarskiej Stali od upadku Fabrycznego Klubu Sportowego, który miał miejsce 22 lata temu. Stal także liczy się jeszcze w grze o awans do Lotto Ekstraklasy, musi jednak dogonić drugi ŁKS Łódź.

W tym tygodniu Biało-Niebiescy zmierzą się z zespołami, których wiosenna postawa może być zawodem dla kibiców. Dzisiaj (24 kwietnia) Stal zagra w Opolu z Odrą, która w ostatnich dziesięciu meczach zapisała na swoim koncie tylko 12 punktów i musi zacząć wygrywać by nie wmieszać się w walkę o utrzymanie. W podobnej sytuacji jest Chrobry Głogów, który stawi się w Mielcu w niedzielę. To ostatnio jeden z najgorzej punktujących zespołów Fortuna 1 Ligi, który jednak przełamał się zwycięstwem 2:0 w Olsztynie ze Stomilem i zamierza oddalać się od strefy spadkowej.

Wielkanoc dla mielczan była bardzo krótka, tylko niedziela była dniem wolnym. – Taki mamy zawód, cieszy się, że możemy go wykonywać i możemy dostać kolejną szansę by dobrze się zaprezentować, zwyciężyć w Opolu – mówi trener Stali Artur Skowronek. – W szatni sobie powiedzieliśmy, że mamy wpływ na to co będzie. Mamy jeszcze pięć meczów i 15 punktów do zrobienia. Chcemy zdobyć komplet punktów – dodaje pomocnik Marcel Gąsior, który latem przeniósł się do Mielca z Głogowa.

Mecz Odra Opole – PGE FKS Stal Mielec rozpocznie się 24 kwietnia o 19:00. Spotkanie PGE FKS Stal Mielec – Chrobry Głogów zostało zaplanowane na niedzielę 28 kwietnia o 20:00.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Konkurs – Baw się z nam [FOTO]

Wiadomości Mielec

SP 6 Mielec – 11 drużyną w Polsce

Wiadomości Mielec

Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Oyama Karate

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa