W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Sport

Stal rozpoczęła procedurę udostępnienia miejsc dla Kibiców!

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów, od dnia 19 czerwca 2020 roku, Kibice będą mogli powrócić na stadiony, zajmując 25 procent ich pojemności. 

Dzisiaj nasz klub rozpoczął urzędową procedurę udostępnienia 1750 miejsc na mecz z Radomiakiem Radom.

Pierwszeństwo będą mieli Karnetowicze, których karnety już są aktywne. Zgodnie z wytycznymi, Kibice będą mogli zajmować co czwarte krzesełko. W związku z tym osoby posiadające karnety tracą swoje dotychczasowe miejsce.

Klub prosi, aby osoby, które wiedzą wcześniej o swojej nieobecności podczas meczu, poinformowały nas o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych, poczty e-mail: [email protected]/[email protected] lub numeru telefonu
793 421 939 – pozwoli to zwiększyć ilość miejsc do sprzedaży otwartej.

W celu zminimalizowania strat finansowych dostępna będzie jedna cena biletów – 25 złotych. Zgodnie z ustawą, sprzedaż biletów będzie odbywać się tylko online. O szczegółach zakupu biletów klub będzie informować po otrzymaniu zgody na organizację meczu od władz administracyjnych i PZPN.

Mecze odbywać się będą w ściśle wyznaczonym rygorze sanitarnym.

created by dji camera
e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa