W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Starosta spotkał się z firmami transportowymi. Problem z transportem rozwiązany! [AUDIO]

Wczoraj (tj. 1 września) starosta odbył rozmowy z przedstawicielami lokalnych firm transportowych. Zgodzili się oni kursować po trasach, z których wycofała się firma Arriva.

Przypomnijmy. Od dnia 1 września Arrivia zawiesiła kolejnych 12 połączeń między Mielcem a miejscowościami: Kawęczyn, Breń Osuchowski, Wampierzów, Borek Szczuciński, Suchy Grunt, Podborze, Grzybów, Kolbuszowa p. Ostrowy, Kolbuszowa p. Niwiska, Rzemień i Jamy. Tuż po tym, jak decyzja firmy została ogłoszona, starosta Zbigniew Tymuła zwołał spotkanie z firmami zajmującymi się transportem na terenie powiatu mieleckiego. Spotkanie odbyło się, 1 września.


– Wszystkie trasy, które porzuciła Arriva, zostaną obstawione firmy z powiatu mieleckiego. Chciałbym serdecznie podziękować przedstawicielom tych firm, za to, że tak licznie przybyli na spotkanie, a także za to, że rozmowa z nimi była bardzo rzeczowa i merytoryczna – mówił tuż po spotkaniu starosta Zbigniew Tymuła. I dodał: – Nie ma powodów do obaw. Uczniowie nie zostaną bez transportu przed początkiem roku szkolnego. Nowy transport zacznie obowiązywać już od poniedziałku, 4 września.

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

100-lecie urodzin mieszkanki Gminy Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Niedługo Leśny MiniRajd Rowerowy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa