W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Stodoła w ogniu [FOTO]

W środę 14 grudnia w okolicach godziny 14:40 oficer dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu przyjął zgłoszenie o pożarze stodoły w miejscowości Błonie w gminie Przecław.

Do akcji wyruszyło 5 zastępów straży pożarnej z PSP Mielec, OSP Tuszyma, OSP Przecław oraz OSP Kiełków. Na miejsce jako pierwszy dotarł zastęp z OSP KSRG Przecław, później OSP Kiełków, zastępy z JRG 1 Mielec oraz OSP KSRG Tuszyma. Pożarem była objęta stodoła o wymiarach 18 x 10 metrów.


W środku znajdowała się słoma, siano oraz drewno opałowe. Podano kilka prądów w natarciu na płonący budynek, który był doszczętnie objęty pożarem.  Jednak udało się opanować płonącą konstrukcję dachową oraz palące się wnętrze budynku.

Nadpalona konstrukcja dachowa stanowiła zagrożenie, przy pomocy bosaków strażacy zerwali nadpalone belki konstrukcji dachowej oraz poszycie z eternitu. Drzewo opałowe znajdujące się wewnątrz zostało wyniesione z budynku, siano oraz słoma znajdująca się również w stodole została przekopana i przelana wodą. Akcja zakończyła się po ok. 3 godzinach.

red. WCJ24.pl
fot. OSP Tuszyma

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dachowanie bmw w Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Kolejny wypadek na obwodnicy Mielca

Wiadomości Mielec

Zdarzenie drogowe z udziałem rowerzysty

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa