W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Stop cyberprzemocy

Mieleccy policjanci, z pomocą włodarzy miast i gmin powiatu mieleckiego, stworzyli ulotki informacyjne dotyczące cyberprzemocy. Ulotki zostaną rozpropagowane w szkołach podstawowych i klasach gimnazjum na terenie całego powiatu. Trafić mają do każdego ucznia wraz z przesłaniem „STOP CYBERPRZEMOCY”.

W ramach działań z zakresu programu profilaktycznego pod nazwą „Cyberbezpieczni”, ukierunkowanego na przeciwdziałanie przestępstwom na szkodę uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, Komenda Powiatowa Policji w Mielcu podejmuje szereg działań profilaktycznych w przedmiotowej tematyce. Inicjatywa stworzenia ulotek informacyjnych przez Zespół Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Mielcu spotkała się z przychylnością prezydentów, burmistrzów i wójtów wszystkich gmin na terenie powiatu mieleckiego.

W ramach współpracy z gminami powstał projekt ulotek informacyjnych pt.: „Stop Cyberprzemocy” – poradnik dla dzieci. Treść ulotek ma za zadanie ostrzec dzieci i młodzież przed sytuacjami, w których mogą paść ofiarą, bądź mogą stać się sprawcą przemocy w Internecie.

Już wczoraj ruszyła kampania, w ramach której policjanci odwiedzają szkoły na terenie całego powiatu. Funkcjonariusze mają nadzieję, że treść zawarta w poradniku wzmocni świadomość dzieci i młodzieży oraz przyczyni się do zmniejszania przestępstw popełnianych w Internecie.

Dziękujemy serdecznie pracownikom Drukarni GZAZ w Maliniu za wsparcie w realizacji projektu.

 

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie z nieletnimi w Ośrodku Kuratorskim

Wiadomości Mielec

Oficjalne wyniki PKW wyborów samorządowych 2024 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa