W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości

Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy volvo, który podróżując przez Ostrowy Tuszowskie przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.

W sobotę około godz. 17, policjanci z Referatu Ruchu Drogowego sprawdzali z jaką prędkością poruszają się kierowcy, podróżujący przez Ostrowy Tuszowskie. Problem przekraczania prędkości przez kierowców w tym miejscu, był zgłoszony poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. 

W trakcie wykonywanych czynności funkcjonariusze zmierzyli prędkość volvo. Laserowy miernik wskazał, że kierowca tego pojazdu porusza się z prędkością 102 km/h, w miejscu, gdzie przepisy pozwalają na jazdę 50 km/h. 35-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego został ukarany mandatem i punktami karnymi. Zgodnie z obowiązującymi przepisami policjanci zatrzymali mu prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące.

Funkcjonariusze przypominają, że nadmierna prędkość jest główną przyczyną zdarzeń drogowych.

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drogach zależy przede wszystkim od przestrzegania obowiązujących przepisów przez wszystkich uczestników ruchu drogowego.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa