W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje

Strategia rozwoju powiatu na lata 2021 – 2030 [FOTO]

We wtorek, 8 czerwca, w auli Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu odbyło się kolejne z cyklu spotkań grupy roboczej tworzącej zapisy „Programu Rozwoju Powiatu Mieleckiego na lata 2021-2030”.

Dotychczasowe prace nad tworzeniem programu rozwoju, ze względu na trwającą pandemię koronawirusa, prowadzone były w trybie zdalnym. W okresie od 26.04.2021 do 13.05.2021 r. zrealizowano łącznie 12 spotkań online. Te poświęcone były m.in. zagadnieniom gospodarczym, rozwojowi społecznemu oraz infrastrukturze, przestrzeni i środowisku.

Dzisiejsze spotkanie stanowiło formę posumowania proponowanych zapisów strategii, a także nakreślenia strategicznych celów powiatu na najbliższe lata.

– Wierzę, że bezpośrednia dyskusja, w jakiej – po raz pierwszy od momentu rozpoczęcia prac nad strategią – będą Państwo mogli wziąć udział, okaże się efektywna i przyniesie oczekiwane rezultaty – zwrócił się do zebranych, podczas otwarcia spotkania, starosta mielecki Stanisław Lonczak.

Udział w pracach nad opracowaniem programu rozwoju powiatu bierze grono ekspertów związanych z lokalną gospodarką, infrastrukturą oraz szeroko pojętym życiem i rozwojem społecznym. Prace prowadzone są z udziałem konsultantów firmy ResPublic sp. z o.o. oraz Fundacji Kultury Przestrzeni „Zobaczyć na nowo”: Jacka Dębczyńskiego 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa