W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Informacje

Strażacki MAN w Dulczy Małej w Gminie Radomyśl Wielki [FOTO]

Ochotnicza Straż Pożarna w Dulczy Małej może już pochwalić się nowym wozem strażackim. To średni samochód ratowniczo-gaśniczy marki MAN. 

Na początku roku Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji zaakceptowało listę jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej, które otrzymają dofinansowanie na zakup samochodów strażackich. W tym gronie znalazła się OSP Dulcza Mała. Na dofinansowanie składały się środki NFOŚiGW/WFOŚiGW (200 tys. zł) i KSRG (225 tys. zł). Pozostałe środki musiał wyłożyć samorząd. Gmina Radomyśl Wielki przeznaczyła na ten cel 465 tys. zł, dodatkowe 10 tys. zł dołożyło mieleckie starostwo. W sumie ten nowy strażacki MAN kosztował 900 tys. zł. 

23 sierpnia w godzinach wieczornych samochód dotarł do Dulczy Małej, gdzie miał miejsce uroczysty przejazd ulicami miejscowości i oficjalne powitanie przy remizie. Wzięli w nim udział burmistrz Józef Rybiński i jego zastępca Jarosław Godek.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Potrącenie rowerzysty na rondzie

Wiadomości Mielec

Potrącenie motorowerzysty w Woli Mieleckiej

Wiadomości Mielec

Żołnierze w powiecie mieleckim na ćwiczeniach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa