W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Stypendia w Elektryku

W dniu 6 lutego 2019r. o godz. 1600 w ZS im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu ( popularny Elektryk) miało miejsce uroczyste spotkanie, na które Dyrekcja Szkoły wraz z Radą Rodziców zaprosiła uczniów – laureatów stypendium za szczególne osiągnięcia w nauce.

Na spotkanie zaproszeni zostali również rodzice wyróżnionych uczniów, którym wręczono listy gratulacyjne. Stypendium p.o. Dyrektora szkoły jest finansowane przez Radę Rodziców przy ZS, z dużym udziałem sponsorów ( pana Pawła Roga z firmy GUMOTIVE, pana Pawła Maziarza z firmy MKT SERVICE i pana Roberta Pezdy z firmy R&G PLUS Sp. z o.o. )

Komisja w składzie: p.o. Wicedyrektor szkoły – p. Agnieszka Kusak- przewodnicząca, Przewodniczący Rady Rodziców –p. Roman Pantoł, Przedstawiciel Rady Pedagogicznej –p. Iwona Żola, Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Dawid Wilk i opiekun Samorządu Uczniowskiego – p. Paweł Kolb rozpatrując kandydatury uczniów do stypendium, wzięła pod uwagę następujące kryteria: średnia ocen, ocena z zachowania, szczególne osiągniecia i zaangażowanie w życie szkoły, a nastepnie przyznała stypendia w wysokości 100zł miesięcznie na okres: II-VI 2019r. następującym uczniom:

1. Monika Niemczyk – kl. 2M
2. Paweł Bryk – kl. 4C
3. Paweł Popera – kl. 4C
4. Karolina Pryga – kl. 4D
5. Natalia Krępa – kl. 4E
6. Katarzyna Soja – kl. 4E
7. Żaneta Skoczylas – kl. 4E

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kultura na talerzu – kulinaria różnych krajów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w Bibliotece w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Cyrk Korona – Nowe Show jak z Bajki [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa