W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Sport

Sukces mieleckich pływaków z MKS IKAR

W opublikowanych przez Polski Związek Pływacki ogólnopolskich wynikach młodzików (12 i 13 lat) w pływaniu za rok szkolny 2018/2019 uczniowie klas pływackich VI i VII Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu, a jednocześnie zawodnicy MKS IKAR Mielec wywalczyli bardzo wysokie miejsca. Dotyczy to zarówno klasyfikacji indywidualnych jak i drużynowych.

Maja Tchórzewska (trener Joanna Rusek), uczennica klasy VII f zajmuje 2 miejsce na 200 m stylem klasycznym, 4 na 100 m stylem klasycznym oraz 9 na 200 m stylem zmiennym

-Mikołaj Wilk (trener Robert Wieczorek) uczeń klasy VI f  plasuje się dwa razy na 8 miejscu na 100 i 200 m stylem klasycznym oraz na 11 miejscu na 50 m stylem klasycznym w Polsce wśród zawodników 12- sto letnich.

Sztafeta chłopców (rocznik 2007) w wyścigu 4 x 50 m stylem zmiennym w składzie – Alvaro Marcinek, Mikołaj Wilk, Weronika Dubiel i Adrian Ochalik została sklasyfikowana na 11 miejscu.

Na wysokim 15 miejscu w ogólnopolskiej klasyfikacji drużynowej znaleźli się uczniowie klasy VI f , a na 28 miejscu uplasowali się uczniowie klasy VII f. Sklasyfikowano 180 drużyn w każdym roczniku.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa