W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Sukces uczniów Elektryka w konkursie „ Dojrzała Dorosłość”

13 grudnia 2018r. w Przemyślu odbył się wojewódzki etap konkursu „ Dojrzała Dorosłość”, w którym brali udział uczniowie z Zespołu Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu.

W konkursie uczennica kl.2D technikum hotelarskiego – Kinga Turosz zajęła indywidualnie II miejsce. W zmaganiach zespołowych brały też udział: Martyna Węglarz, Dominika Pipała, a w konkursowej debacie: Natalia Tylutka, Wiktoria Beltramini Wiktoria Sanecka, Klaudia Hasek z tej samej klasy oraz Maksymilian Duszkiewicz i Szymon Działo z klasy IIA technikum elektronicznego o profilu wojskowym.

Wszyscy uczestnicy debaty otrzymali atrakcyjne nagrody: powerbanki, słuchawki bezprzewodowe oraz głośniki. Szkoła za udział w projekcie tj. przeprowadzenie 25 zajęć z tematyki projektu oraz prezentacje z wybranych tematów dotyczących wchodzenia w dojrzałość otrzymała urządzenia wielofunkcyjne.

Koordynatorem projektu i realizatorem wszystkich działań była Beata Gruszecka nauczyciel biologii i wychowania do życia w rodzinie.

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa