W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty

Summer Zumba na bulwarach [FOTO]

Taniec i mnóstwo uśmiechu, tak wyglądała sobota na mieleckich bulwarach! To wszystko za sprawą Fundacji Klub Młodych Liderów, która zorganizowała Summer Zumbe, czyli kolorowe spalanie kalorii z uśmiechem.  Uczestnicy tańczyli w rytmach zumby przez trzy godziny, ciesząc się słonecznym dniem, owocowymi koktajlami i wakacjami. 

To już kolejny maraton zumby, jednak jak co roku przyciągnął on wiernych fanów tego energicznego tańca. Tym razem impreza nabrała wakacyjnego klimatu dzięki pięknej pogodzie i licznym dekoracjom. Najważniejszym elementem wydarzenia była oczywiście scena, na której naukę zumby prowadzili: Katarzyna Stachura, Izabela Basiak oraz Michał Jagiencarz, czyli instruktorzy z Extreme Fitness! To za ich sprawą udało się spalić tysiące kalorii, dzięki czemu cel sportowy został osiągnięty. 

Poza zumbą było także kilka innych atrakcji, między innymi cocktail bar, w którym można było odpocząć oraz napić się świeżych, owocowych koktajli. Do tego uczestnicy mogli pomalować się w strefie body paintingu, gdzie powstawały najróżniejsze kolorowe wzory. W czasie wydarzenia prowadzona była także loteria, w której można było wygrać wspaniałe nagrody od naszych sponsorów.

 „Jestem ogromnie szczęśliwa, że wydarzenie się w pełni udało i było tak wiele zadowolonych osób. Mam nadzieję, że takie wydarzenia pokazują jak wiele jest miłośników zumby, ale też dzięki temu nowe osoby przyłączają się do tej aktywności. Zumba w wakacyjnym klimacie, to wyszło naprawdę niesamowicie!– mówi koordynatorka wydarzenia – Natalia Ochalik.