W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Sytuacja na skrzyżowaniu mieleckich ulic [FOTO]

Informacja od czytelnika:

11 września przed godziną 21:00 ponownie doszło do kolizji na skrzyżowaniu ulic Staffa z Solskiego.

Sytuacja powtarza się ostatnio często – scenariusz jest ten sam. Samochód jadąc ulicą Solskiego od Domu Kultury porusza się ze znaczną prędkością – często przekracza dozwoloną. Od ulicy Staffa na skrzyżowanie wyjeżdża inny pojazd (po uprzednim zatrzymaniu się przed znakiem STOP oraz bardzo często bez zatrzymywania) i przez ograniczoną widoczność widzi pędzący samochód w ostatniej chwili i dochodzi do kolizji. Widoczność ograniczona jest przez zaparkowane pojazdy na parkingu, który zasłania również przejście dla pieszych – bardzo często parkują tutaj większe samochody.

W niektórych z przypadków aż można się zdziwić, jak blisko jest od tragedii (przy ostatnim wypadku chłopcy idący chodnikiem aż zaniemówili jak widzieli jak jechał na nich uderzony samochód) – samochody po uderzeniach wypadają zazwyczaj na chodnik lub do parku na ścieżkę gdzie poruszają się piesi – dlatego sprawę można potraktować za PRIORYTETOWĄ by nie doszło do tragedii.

To problematyczne skrzyżowanie oraz po drugiej stronie parku (skrzyżowanie ulic Grunwaldzkiej z Kusocińskiego gdzie też często nic nie widać i dochodzi do wypadków) zostało wczoraj zgłoszone do Urzędu Miasta – skierowane pismo z prośbą o reakcję zanim będzie za późno i ktoś zginie.

Materiał aktualny wypadek – 4.jpg
Materiał poprzednie wypadki – poprzedni-1.jpg, poprzedni-2.jpg, poprzedni-3.jpg, (5 oraz 6 z grupy „Uwaga Policja Mielec (Okolice)”)

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa