W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Szkoła Podstawowa im. Józefa Gorlacha w Rudzie zdobyła Grant mPotęgi [FOTO]

Szkoła w Rudzie jako jedyna w powiecie mieleckim oraz jako jedna z 114 organizacji w Polsce otrzymała dofinansowanie na prowadzenie dodatkowych spotkań o tematyce matematycznej dla uczniów klas IV – VI oraz ich rodziców.

Będzie ona realizowała projekt „Z geometrią na Ty”. Zajęcia rozpoczną się we wrześniu 2022 r. i potrwają do grudnia. W tym czasie zaplanowano ciekawe zajęcia, warsztaty kulinarne „Figurowe ciasteczka” czy spotkanie andrzejkowe pt. „Geometryczny zawrót głowy”. Uczestnicy projektu będą również autorami zbiorku „Z geometrią na Ty”.

W szkole odbyły się już pierwsze zajęcia realizujące matematyczny projekt, który dofinansowała Fundacja mBanku. Uczniowie klasy 5 uczestniczyli w zajęciach wprowadzających własności figur geometrycznych, natomiast uczniowie klasy 6 przypominali sobie poznane już własności.

Obie grupy z zaangażowaniem pracowały z szkieletowymi konstrukcjami brył, dzięki czemu uczestnicy samodzielnie mogli zbudować wszystkie wielokąty oraz szukać ich własności.  

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Uczniowie wspólnie z posłem Kapinosem posadzili Las Papieski [FOTO]

Wiadomości Mielec

Za jazdę rowerem z 0,5 promila alkoholu, mandat to 2500 złotych!

Wiadomości Mielec

SP 3 czwartą szkołą Podkarpacia [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa