W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka Multimedia Relacje z wydarzeń Rozrywka

Szukali złota w Złotnikach [ZOBACZ ZDJĘCIA]

W niedzielę 7 sierpnia na stadionie sportowym w Złotnikach odbył się piknik countryCzy w Złotnikach jest złoto?”. Impreza w klimatach dzikiego zachodu zgromadziła sporo uczestników.
 
Na zwiedzających czekały m.in. gry i zabawy w stylu westernów, mała gastronomia czy występy zespołu „Catawba Country Show” z Wałbrzycha. Najmłodsi mogli skorzystać z dmuchanych atrakcji i programu przygotowanego przez animatorów.

Największą atrakcją  pikniku były otwarte mistrzostwa w płukaniu złota, zorganizowane przez Polskie Bractwo Kopaczy Złota ze Złotoryi. Jeszcze przed konkursem uczestnicy imprezy mogli zobaczyć członków stowarzyszenia w akcji, a także wziąć udział w krótkim kursie poszukiwaczy złota. Warto nadmienić, że członkowie Polskiego Bractwa Kopaczy Złota mają za sobą wiele sukcesów, m.in. w mistrzostwach Europy i świata.
  
Sporą atrakcją wydarzenia był też pokaz jazdy konnej w wykonaniu Aleksandra Jarmuły ze Starych Żukowic. Imprezę w Złotnikach zakończyła zabawa taneczna z zespołem muzycznym Akant.
 
Organizatorem pikniku był Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec z siedzibą w Chorzelowie pod patronatem Wójta Gminy Mielec Józefa Piątka.
 
[nggallery id=201]

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa