Slider
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka Multimedia Rozrywka Wydarzenia

Szukali złota w Złotnikach [ZOBACZ ZDJĘCIA]

W niedzielę 7 sierpnia na stadionie sportowym w Złotnikach odbył się piknik countryCzy w Złotnikach jest złoto?”. Impreza w klimatach dzikiego zachodu zgromadziła sporo uczestników.
 
Na zwiedzających czekały m.in. gry i zabawy w stylu westernów, mała gastronomia czy występy zespołu „Catawba Country Show” z Wałbrzycha. Najmłodsi mogli skorzystać z dmuchanych atrakcji i programu przygotowanego przez animatorów.

Największą atrakcją  pikniku były otwarte mistrzostwa w płukaniu złota, zorganizowane przez Polskie Bractwo Kopaczy Złota ze Złotoryi. Jeszcze przed konkursem uczestnicy imprezy mogli zobaczyć członków stowarzyszenia w akcji, a także wziąć udział w krótkim kursie poszukiwaczy złota. Warto nadmienić, że członkowie Polskiego Bractwa Kopaczy Złota mają za sobą wiele sukcesów, m.in. w mistrzostwach Europy i świata.
  
Sporą atrakcją wydarzenia był też pokaz jazdy konnej w wykonaniu Aleksandra Jarmuły ze Starych Żukowic. Imprezę w Złotnikach zakończyła zabawa taneczna z zespołem muzycznym Akant.
 
Organizatorem pikniku był Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec z siedzibą w Chorzelowie pod patronatem Wójta Gminy Mielec Józefa Piątka.
 

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zaloguj

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja