W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Kultura i nauka

Taniec współczesny w SCK [FOTO]

Po raz 13 organizowany przez Samorządowe Centrum Kultury  Ogólnopolski Festiwal Tańca Współczesnego zakończył się spektaklem i rozdaniem nagród zwycięzcom.  Jak zwykle na Festiwal złożyło się kilka działań: Ogólnopolskie Konfrontacje Tańca Współczesnego „Kontrasty”, warsztaty taneczne, które poprowadzili znani tancerze i instruktorzy tańca oraz spektakl taneczny „FACELESS, Less face”. OFTW w Mielcu odbywał się w tym roku 16 i 17 listopada. 

Warsztaty taneczne, które cieszyły się w tym roku wielkim zainteresowaniem, poprowadzili w tym roku: Sylwia Hefczyńska-Lewandowska – taniec współczesny; Marta Wołowiec – taniec współczesny/floor work;  Piotr Skalski – improwizacja taneczna. 

W tegorocznym składzie jury znaleźli się: Sylwia Hefczyńska-Lewandowska, Marta Wołowiec i Piotr Skalski 

W kategorii soliści nagrody otrzymali: I miejsce – Olga Bury; II miejsce – Agnieszka Kramarz; III miejsce – Julia Dąbrowska.

W kategorii duety nagrodzono: I miejsce – Natalia Wojsyk, Wojciech Rybicki; II miejsce – Julia Dąbrowska, Karolina Gustaw; III miejsce – Oliwia Stelmach, Kamila Dubiel.

W kategorii zespołów nagrody otrzymali: I nagroda – Zespół Tańca Współczesnego „Forma” z Wrocławia, II nagrody: „Klu” Studio Tańca MK w Tarnowskich Górach i Zespół Tańca Współczesnego „Strecz” z Krosna; III nagroda – Teatr Tańca „AleToNic” Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu. 


e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa