W Cieniu Jupiterów Mielec
Sport

Tomasz Sondej pierwszym trenerem!

W środę informowaliśmy, że Krzysztof Lipka nie jest już trenerem pierwszego zespołu. Na stanowisku szkoleniowca zastąpi go dotychczasowy asystent.

Tomasz Sondej w zespole jest od 2016 roku, kiedy to u boku Łukasza Rybaka stawiał pierwsze kroki w PGNiG Superlidze. Droga ta miała swoją kontynuację również przy Krzysztofie Lipce i po dwóch latach nadszedł czas na podjęcie samodzielnej pracy.

Tomasz Sondej  z mieleckim klubem związany jest od wielu lat jako trener z powodzeniem prowadzący grupy młodzieżowe. W 2013 roku wraz z juniorami zajął piąte miejsce w Mistrzostwach Polski. Jego wychowankami są świetnie znani z gry w Superlidze Damian Krzysztofik, Piotr Krepa, Rafał Krupa i Dawid Rusin.

Życzymy powodzenia!


POWIĄZANE POSTY

Sukces Irydy Mielec! Norbert Parkosz z brązowym medalem Mistrzostw Polski Juniorów

cien

Stypendia dla najlepszych sportowców powiatu mieleckiego

cien

Leśny MiniRajd Rowerowy po mieleckich lasach. Najdłuższa trasa to 101 km!

cien

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa