W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Tragedia podczas prac ziemnych w Trzcianie

Mieleccy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło na placu budowy kanalizacji, w miejscowości Trzciana (gmina Czermin). Nie żyje 44-letni mężczyzna, który podczas prac ziemnych został przysypany ziemią.

Wczoraj po godz. 13, w miejscowości Trzciana, podczas prac ziemnych przy kanalizacji, został przysypany ziemią 44-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu mieleckiego. Mężczyźnie próbował pomóc inny pracownik, który tuż po osunięciu się ziemi, wskoczył do wykopu na ratunek koledze i złamał nogę.

Przybyłe na miejsce służby ratunkowe natychmiast przystąpiły do udzielania pomocy poszkodowanemu. Po wyciągnięciu nieprzytomnego mężczyzny spod ziemi, ratownicy rozpoczęli akcję reanimacyjną. 44-latek odzyskał częściowo funkcje życiowe i został zabrany karetką do szpitala.
Niestety zmarł.

Na miejscu pracowała policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Mielcu. O wypadku zawiadomiona została Państwowa Inspekcja Pracy. Dokładne okoliczności tego wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Wiadomości Mielec

Letnia Akademia Artystyczna [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa