W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Tragedia w Starych Żukowicach

We wtorek na trasie Mielec Tarnów doszło do zdarzenia w miejscowości Stare Żukowice na drodze wojewódzkiej W 984. Na prostym odcinku drogi w rejonie skrzyżowania z drogą gminną w kierunku Nowych Żukowic kierująca rowerem 51-letnia kobieta wykonująca manewr skrętu w lewo została potrącona przez samochód.

Kierującym pojazdem marki Opel był 72-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego. Świadkowie wypadku niezwłocznie udzielili poszkodowanej pierwszej pomocy. Kierująca doznała rozległych obrażeń głowy i nastąpiło u niej zatrzymanie krążenia, dzięki natychmiastowej resuscytacji udało się przywrócić funkcje życiowe i kobieta została przewieziona do szpitala. W trakcie trwania oględzin miejsca zdarzenia policjanci otrzymali jednak informację o zgonie poszkodowanej.

Na miejscu wypadku ze skutkiem śmiertelnym dalsze czynności procesowe wykonywano pod nadzorem prokuratora oraz przy udziale biegłego. W postępowaniu zabezpieczono do dalszych oględzin pojazdy. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący samochodem był trzeźwy, natomiast w ramach standardowej procedury dodatkowo wykonano pobranie krwi do badań na obecność środków odurzających, kierującemu zatrzymano również uprawnienia do kierowania.

Przyczyny oraz okoliczności tragicznego wypadku będą teraz ustalane w toku śledztwa prowadzonego przez tarnowskich policjantów pod nadzorem prokuratora Prokuratury Rejonowej w Tarnowie. 

Fot. OSP Stare Żukowice
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Bezpłatne badania mammograficzne. Zbadaj się i zyskaj spokój !

Wiadomości Mielec

Szkoły przyjazne utalentowanym uczniom

Wiadomości Mielec

Zmiany w składzie kadry PGE FKS Stal Mielec [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa