W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Tragiczny wypadek w Grochowem

Policjanci pracowali na miejscu wypadku w Grochowem, w którym śmierć poniósł 59-letni mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy.

Mężczyzna zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Na miejscu pracowali funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora.

W poniedziałek po godz. 10, dyżurny mieleckiej Policji przyjął zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Grochowem. Na miejscu kierującemu pojazdem udzielana była pomoc medyczna. Mężczyzna został zabrany przez załogę karetki pogotowia do szpitala, gdzie w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Ofiara wypadku to 59-leni mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy.

Z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący peugeotem 207 z nieustalonych przyczyn, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w stojące przy drodze drzewo. Na miejscu pracowali technicy kryminalistyki, którzy wykonali dokumentację fotograficzną, oględziny oraz szkic miejsca zdarzenia. Ciało mężczyzny decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Zebrany materiał dowodowy pozwoli ustalić przyczynę i przebieg wypadku.

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa