W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały video Sport Wywiady

Trener szczypiornistów Rafał Gliński przed niedzielnym meczem w Przemyślu [VIDEO]

Przed nami już trzecia kolejka Ligi Centralnej. Dla Handball Stali Mielec będzie to pierwszy wyjazd i od razu na teren derbowego rywala.

W niedzielę o godzinie 17 bowiem odbędą się Derby Podkarpacia pomiędzy drużynami Orlen Upstream SRS Przemyśl i Handball Stal Mielec.

Przed takimi meczami zwykło się mówić, że „derby rządzą się swoimi prawami”. Czy tak samo będzie również w niedzielę? – Tak jak w całej Polsce, tak i nasze Derby Podkarpacia z Przemyślem będą rządziły się swoimi prawami – przyznaje trener Rafał Gliński. – Wiemy, że to będzie ciężkie spotkanie. Będzie to mecz wyjazdowy, pierwszy w tym sezonie, więc na pewno Przemyśl postawi ciężkie warunki. My musimy być pewni siebie i wiedzieć po prostu co mamy robić na boisku – dodaje.

Oba zespoły raczej nie będą mieć przed sobą tajemnic. Mielec i Przemyśl choć w lidze spotkają się pierwszy raz od dziesięciu lat, to bardzo często grają ze sobą w grach sparingowych. Nie inaczej było również tego lata.

Dokładnie. W tym roku graliśmy z Przemyślem i podczas Memoriału im. Antoniego Weryńskiego i w Pucharze Polski w Przeworsku. Nie powiem jednak, że wszyscy znamy się jak łyse konie, ale prawdopodobieństwo tego, co my będziemy grać, albo oni będą grać, to jest wiadome dla obu zespołów. Pytanie tylko, która drużyna mniej błędów popełni i lepiej do tego spotkania podejdzie – uważa trener Handball Stali.

YouTube player

Źródło: Handball Stal Mielec

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Młodzi Mielczanie na Mistrzostwach MMA [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mielecka gwiazda sportu u Prezydenta RP

Wiadomości Mielec

Byli komandosi szkolą terytorialsów

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa