Slider

 Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu  ul. Ks. Henryka Arczewskiego 1, zaprasza na Triduum Paschalne

– Porządek Adoracji –

Wielki Czwartek

Po zakończeniu Obrzędów do godz. 21.30 – prywatna adoracja
21.30 – 22.00 – Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, Akcja Katolicka
22.00 – 23.00 – Adoracja osobista wszystkich parafian


Wielki Piątek

6.00 – 6.30 – Wspólnota Krwi Chrystusa. Róże żeńskie: Kozak Maria, Skotarek Genowefa, Moskal Halina, Chmiel Janina.
7.00 – 7.30 – Róże żeńskie: Kolisz Krystyna, Kusak Helena, Czerwiec Danuta, Cichoń Genowefa, Czapka Maria.
8.00 – 8.30 – Księża, lektorzy i ministranci
9.00 – 9.30 – Straż Honorowa NSPJ i Niepokalanego Serca Maryi
10.00 – 11.00 – Droga Krzyżowa dla dzieci
11.00 – 11.30 – Róże żeńskie: Stadnik Maria, Burek Helena, Kosiorowska Józefa, Karaś Danuta, Grzelak Honorata.
12.00 – 12.30 – Rycerstwo Niepokalanej. Róże męskie: Paterak Edward, Markiel Bolesław, Dudek Ryszard, Filipecki Jerzy, Klaus Wacław, Gancarczyk Franciszek.
13.00 – 13.30 – Róże żeńskie: Żelasko Jadwiga, Kulka Zofia, Kogut Zofia, Ćwik Zofia.
14.00 – 14.30 – Arcybractwo Konającego Serca Pana Jezusa i Adoracja Nocna w Rodzinie
15.00 – 16.00 – Droga Krzyżowa i Koronka do Miłosierdzia Bożego
16.00 – 16.30 – Rodzina Radia Maryja
17.00 – Uroczysty Obchód Męki Pańskiej
20.00 – 21.00 – Młodzież całej parafii
21.00 – 21.30 – Chór „Akord”, Klub Inteligencji Katolickiej, Służba Zdrowia
22.00 – 22.30 – Stowarzyszenie MBB Patronki Dobrej Śmierci i Arcybractwo Różańca Fatimskiego
23.00 – 24.00 – Adoracja osobista wszystkich parafian

Wielka Sobota

6.00 – 6.30 – Róże żeńskie: Kozik Adela, Serafin Elżbieta, Skiba Maria, Skrzypek Stanisława, Kołc Cecylia.
7.00 – 7.30 – Róże żeńskie: Paterak Krystyna, Błachaniec Elżbieta, Wałek Zdzisława, Kostrzewa Maria, Dytman Zofia, Krupa Stanisława.
8.00 – 9.00 – Księża, lektorzy i ministranci
9.00 – 9.30 – DSM, Schola, dzieci ze szkół podstawowych
10.00 – 10.30 – Róże żeńskie: Karaś Maria, Dul Maria, Drwięga Halina, Halada Zofia, Jóźwiak Emilia.
11.00 – 11.30 – Róże żeńskie: Barszczewska Wiktoria, Bednarz Wiesława, Bylicka Eliza, Korycka Maria.
12.00 – 12.30 – Rycerstwo Niepokalanej
13.00 – 13.30 – Towarzystwo Przyjaciół WSD w Tarnowie , Rada Duszpasterska
14.00 – 14.30 – Róże żeńskie: Korpanty Maria, Pasek Zofia, Tłomak Agnieszka, Rusin Józefa, Krawiec Teresa.
15.00 – 15.30 – Parafialny Oddział Caritas
16.00 – 16.30 – Róże męskie: Kozak Władysław, Żółty Tadeusz, Gaj Zdzisław, Ofiara Janusz, Zbigniew Godzisz.
17.00 – 17.30 – Poradnia Rodzinna, Poradnia Specjalistyczna „ Arka”
17.30 – 18.00 – Róże żeńskie: Dziedzic Zofia, Gaj Maria, Zachariasz Wiesława, Chmiel Janina, Jabłońska Julia, Owsiak Teresa, Borek Jadwiga.
18.00 – 18.30 – Koronka do Miłosierdzia Bożego
18.30 – 19.30 – Grupa modlitewna św. Ojca Pio
19.30 – 20.00 – Adoracja osobista wszystkich parafian
20.00 – Obrzędy Wigilii Paschalnej, procesja Rezurekcyjna

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Slider
Slider
Slider