W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Trwa remont sali gimnastycznej w II Liceum Ogólnokształcącym

Starostwo Powiatowe w Mielcu rozpoczęło remont sali gimnastycznej, pomieszczeń szatni, korytarza i holu w II Liceum Ogólnokształcącym w Mielcu.

Władze Powiatu zaczynają realizować inwestycje zapisane w budżecie powiatu na 2016 r. Jedną  z nich jest remont obiektu sportowego przy II Liceum Ogólnokształcącym.

W tym celuStarostwo wyłoniło wykonawcę, który prace remontowe rozpoczął tuż przed rozpoczynającymi się feriami zimowymi.

– Remont hali przy II Liceum Ogólnokształcącym potrzebny był już od długiego czasu. Jej stan techniczny był bardzo zły, dlatego zdecydowaliśmy o bieżącym remoncie, po którym cały obiekt zostanie odświeżony. Zainstalowane zostanie także nowe oświetlenie, bo dotychczasowe pozostawiało wiele do życzenia – powiedział Starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła.

Zakres prac w sali gimnastycznej obejmuje: remont parkietu i ścian, malowanie grzejników, remont instalacji elektrycznej, montaż wentylatorów dachowych i siatki ochronnej na suficie. Odnowione zostaną także pomieszczenia szatni, holu i korytarza.

Rozpoczęte w ubiegłym tygodniu prace przez firmę Elkamen ze Staszowa  postępują zgodnie z harmonogramem, a ich zakończenie planowane jest na początek marca. Całkowity koszt inwestycji wyniesie nieco ponad 57 tys. zł.

 

1029212774

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Relikwie rodziny Ulmów w Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dachowanie bmw w Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Cztery pory roku w gminie Mielec – konkurs fotograficzny [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa