W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Sport

Tryumf młodych piłkarzy na turniejach w Rzeszowie i w Nisku

Do sukcesów drużyn AP Piłkarskie Nadzieje zaczęliśmy się już przyzwyczajać, ale to co młodzi piłkarze zaprezentowali w ten weekend to istne szaleństwo.

Zespół rocznika 2005 trenera Jacka Cyganowskiego wygrał dwa turnieje w Rzeszowie i w Nisku. W pokonanym polu pozostawiając takie marki jak Cracovia, Stal Mielec, Siarka Tarnobrzeg czy Stal Stalowa Wola. Najlepszym zawodnikiem rzeszowskiego turnieju został podopieczny APPN Jakub Stec, a królem strzelców w Nisku obchodzący tego dnia dziesiąte urodziny Kuba Wójcik.

Srebro oraz nagrodę dla najlepszego zawodnika (Krystian Rogóż) z rozgrywanego w Ropczycach turnieju przywieźli podopieczni trenera Grzegorza Wcisło – rocznik 2004.

Także drugie miejsce w ogólnopolskim turnieju w Starachowicach zajął rocznik 2008, a najlepszym bramkarzem imprezy został Gabriel Krempa z APPNu. Podobne wyróżnienie z Sanoka przywiózł Eryk Mrozik z rocznika 2006, a jego koledzy uplasowali się tuż za podium w dziesięcio drużynowej stawce.

Sukcesem zakończył się też turniej rocznika 2007, który w Brzostku uplasował się na drugim miejscu tuż za ekipą UKS Szóstka Jasło.

 

APpN

 

[email protected]

 

C_Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_12660283_1078166905580279_1167527247_n

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa