W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Sport

Turniej squasha w Hotelu Atena

16 września w Niedzielę w hotelu Atena w Mielcu odbył się turniej squasha pod nazwą „Niedzielne granie Open PFS kat. C vol. 6”.

W turnieju wzięło udział 15 zawodników z Dębicy, Tarnowa, Rzeszowa, Skarżysko-Kamiennej, Kielc oraz Mielca. Pierwsze mecze rozegrały się tuż po godz.12.00. Zawodnicy grali systemem pucharowym, mimo tego każdy z zawodników mógł rozegrać minimum 3 mecze.

Turniej ten jest dowodem na to, że squash cieszy się dużą popularnością zarówno wśród zawodowców jak i
amatorów. Sama atmosfera turnieju przypominała miłe spotkanie towarzyskie ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Zwycięzcy turnieju:
Janek Figarski, Skarżysko- Kamienna🥇I miejsce
Tomasz Dąbrowski, Dębica 🥈II miejsce
Jacek Jakobus, Rzeszów 🥉 III miejsce

Składam OGROMNE PODZIĘKOWANIA dla wszystkich dzięki, którym ten turniej się odbył:
Dziękuję naszemu sponsorowi firmie IMPET – transport międzynarodowy, krajowy i spedycja www.impet.biz, który ufundował pamiątkowe medale oraz butelki wina dla zwycięzców.
Dziękuję Hotelowi i Restauracji ATENA www.hotel-atena.pl którzy zapewnili dla wszystkich uczestników catering: pyszną pizzę, fit- sałatki oraz kawę i herbatę, za ogromną pomoc w przygotowaniu turnieju.
Dziękuję portalowi WCJ24 www.wcj24.pl/, który pisze o naszych turniejach squashowych i wspiera nas medialnie.
Dziękuję wszystkim, których nie wymieniłem i tych którzy chcieli pozostać anonimowi za bezinteresowną i nieocenioną pomoc w zorganizowaniu turnieju Michał Tor.

Zwycięzcy i statystyki:
https://bo5.pl/…/Niedzielne+granie+Open+PFS+kat.+C+vol.6-OP…

Zainteresowanych zapraszam na kolejny turniej w listopadzie info pojawi się na facebooku i na stronie www.squash.mielec.pl

 

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa