W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Uciekł, ale nie przed monitoringiem

Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży sprzętu elektronicznego o wartości ponad 8 tysięcy złotych. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna od kilku miesięcy kradł w sklepach RTV i AGD w Mielcu i Dębicy. Podejrzany przyznał się do stawianych mu zarzutów. Za kradzież odpowie przed sądem.

Zebrany materiał dowodowy, przesłuchania świadków oraz zapis monitoringów sklepowych przyczynił się do ustalenia tożsamości mężczyzny podejrzewanego o kradzieże sprzętu elektronicznego na terenie Mielca i Dębicy. Policjanci zatrzymali i postawili zarzuty kradzieży 28-letniemu mieszkańcowi województwa warmińsko-mazurskiego.

Policjanci ustalili, że mężczyzna od listopada ubiegłego roku do stycznia br. ukradł laptopa, telefony komórkowe, tablety oraz konsolę X-BOX i PlayStation ze sklepów z artykułami RTV i AGD. Łącznie skradziony sprzęt wart jest ponad 8 tysięcy złotych. Część sprzętu mężczyzna porzucił tuż po kradzieży, podczas ucieczki przed pracownikami sklepu, którzy zauważyli moment kradzieży.

Funkcjonariusze postawili podejrzanemu cztery zarzuty kradzieży. Mężczyzna przyznał się do popełnionych przestępstw tłumacząc, że kradł ponieważ potrzebował pieniędzy na życie.

Za kradzież podejrzanemu grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Gdansk Policjant na sluzbie Marcin Gadomski/wp.pl

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa