W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Uczeń ZSB w Turnieju Budowlanym „Złota Kielnia” [FOTO]

Jakub Ćwik uczeń Zespołu Szkół Budowlanych w Mielcu,  zakwalifikował się do etapu centralnego 52 edycji Ogólnopolskiego Turnieju Budowlanego” Złota Kielnia”, który odbędzie się w dniach 30.01 – 2.02. 2024 roku w Poznaniu.

Laureata etapu okręgowego przygotowała nauczycielka przedmiotów zawodowych Renata Ogórek.

Etap okręgowy odbył się 5 stycznia w Lublinie. Mielecką „budowlankę” reprezentowali uczniowie Branżowej Szkoły I stopnia: Przemysław Pyrsak (wykonywanie robót malarsko –tapeciarskich), Paweł Dudek, Mateusz Skiba (wykonywanie robót posadzkarsko-okładzinowych), Michał Augustyn, Paweł Wołowiec (wykonywanie robót murarskich i tynkarskich), Jakub Ćwik (wykonywanie robót związanych z montażem i remontem instalacji sanitarnych), Bartłomiej Skrzypek, Julian Paluszek (wykonywanie robót dekarskich).

Wszyscy uczestnicy uplasowali się na bardzo dobrych miejscach, chociaż zmagali się z wieloma uczestnikami z różnych szkół budowlanych. Opiekę nad uczniami sprawowała nauczycielka przedmiotów zawodowych Maria Pietras. 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Festyn Parafialny na Osiedlu Lotników – Rodzinnie u Ducha

Wiadomości Mielec

Szkoły w województwie podkarpackim z najzdolniejszymi uczniami

Wiadomości Mielec

Tragedia w Książnicach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa