W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Udana inauguracja wiosny w wykonaniu AP Piłkarskie Nadzieje

Trzy zwycięstwa i minimalna porażka to bilans inauguracyjnych rundę wiosenną gier drużyn AP Piłkarskie Nadzieje. Drużyny mieleckiego klubu po zimowej przerwie wróciły do zmagań ligowych w bardzo dobrym stylu.

„Na ten weekend i powrót do ligowej rywalizacji uczniowie naszych szkół czekali z utęsknieniem. Cieszy dobra dyspozycja i głód piłki. Tym bardziej, iż zdecydowana większość naszych drużyn rywalizuje z drużynami starszymi. Spora grupa naszych uczniów występuje już w drużynach seniorskich gdzie mają możliwość ogrywania się na bardzo wysokim poziomie. Chłopcy grają przecież i w I lidze, trzech z nich reprezentuje Puszczę Niepołomice, spora grupa gra w czwartoligowych Sokole Kolbuszową Dolna i rezerwach Stali Mielec, a także w lidze okręgowej w Radomyślance. Co jest dobrze przemyślaną strategią i właściwą ścieżką rozwoju dla naszych wychowanków.” – podsumowuje Paweł Mrozik – wiceprezes APPN i dyrektor sportowy SMS Stal Mielec.
„Sporo dzieje się też w młodszych kategoriach, które swoje rozgrywki rozpoczną po świętach wielkanocnych. Już teraz powołania do kadr województwa otrzymało troje naszych zawodników i zarazem uczniów SMS Stal Mielec, czyli najwięcej z wszystkich mieleckich klubów, a są nimi Gosia Fudali do kadry dziewcząt U-15, tu powołanie otrzymała też nasza wychowanka Julia Gumienny aktualnie Stal Mielec oraz Emil Ziobroń i Nikodem Szady do kadry chłopców w roczniku 2009.” – kontynuuje.

Poniżej wyniki spotkań ligowych APPN w pierwszej kolejce rundy wiosennej:

DAP Dębica – APPN Mielec (2005 i młodsi) 2:1 bramka: K.Łydek – Junior A1 (rocznik 2004/5)
Resovia Rzeszów – APPN Mielec (2007) 1:3 bramki: Gaj x2, Zając – Junior B1 (rocznik 2006/7)
APPN Mielec – UKS SMS Przemyśl 2:0 bramki: Lesiecki, Kaczor – Trampkarz C1 (rocznik 2008) 
APPN Mielec – AP Ziomki/Ziemowit Rzeszów 4:1 bramki:Szady, Ziobroń x2, Skotnicki – Trampkarz C2 (rocznik 2009)

Uczniowie SMS Stal Mielec zagrali też w meczu pierwszej ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a Puszczą Nieopłomice, meczach IV ligi Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna (bramka na wagę 3 punktów Patryka Szczurka ucznia klasy III LO), meczu rezerw Stali Mielec z Izolatorem Boguchwała oraz meczu ligi okręgowej Radomyślanka – Sokół II Kolbuszowa.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Siedem goli w szalonym meczu. Warta Poznań – FKS Stal Mielec 5:2 [VIDEO]

Wiadomości Mielec

III Gala ‘Master of English’ w Sali Królewskiej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Spektakl teatru „Magia” na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa