W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Galerie Informacje Materiały video

Układanie nowej nawierzchni na mieleckim stadionie [FOTO, VIDEO, DRON]

Murawa na stadionie w Mielcu nie jest jeszcze przygotowana do piątkowego spotkania pierwszej ligi piłkarskiej Stali z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Władze miasta zapewniają, że prace związane z montażem instalacji podgrzewania do meczu zostaną skończone.

– Prace prowadzone są nawet przy sztucznym świetle. W tym momencie jest rozkładana już warstwa trawy. Myślę, że zgodnie z tym, co zapowiada wykonawca piątkowy mecz z Podbeskidziem nie jest zagrożony – powiedział dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Andrzej Jędrychowski.

Poinformował, że od środy rozpoczęto rozkładanie samej trawy. Zapewnił także o pełnym profesjonalizmie firmy wykonującą inwestycje.

Władze miasta postanowiły zamontować podgrzewaną murawę na obiekcie miejskim, aby w przyszłości Stal mogła grać w Ekstraklasie.

Prace mają się zakończyć dopiero 24 października. Jednak od piątku ma być możliwe rozgrywane na nowej murawie spotkań piłkarskich. Inwestycja ma kosztować ponad 2 mln zł.

 

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kultura i język hiszpański dla przedszkolaków [FOTO]

Wiadomości Mielec

Powstaną mieszkania SIM

Wiadomości Mielec

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa