W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje

Uprawnieni wjadą pojazdem na teren cmentarza

Na Cmentarzu Komunalnym w Mielcu, przy Biurze Zarządcy Cmentarza został zainstalowany szlaban wyposażony w system identyfikacji tablic rejestracyjnych.

Wjazd na teren cmentarza jest możliwy po zarejestrowaniu tablicy rejestracyjnej pojazdu osoby niepełnosprawnej lub innej osoby uprawnionej u zarządcy terenu.

W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby niepełnosprawne, zainteresowane wjazdem na teren cmentarza, o zgłaszanie się do Biura Zarządcy Cmentarza (teren Cmentarza) lub o kontakt telefoniczny z Biurem: tel. 17 584 26 01, które czynne jest:

  • od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 do 15:30,
  • w soboty od godziny 9:00 do 13:00.

Jednocześnie informujemy, iż godziny wjazdu na teren cmentarza dla osób niepełnosprawnych, które nie zarejestrują tablicy rejestracyjnej swojego, bądź osoby uprawnionej pojazdu nie uległy zmianie.

Wjazd możliwy jest zgodnie z obowiązującym regulaminem w dni powszednie, od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:30 do 15:30 oraz w soboty od godziny 9:00 do 13:00.

Osoby uprawnione do wjazdu będą mogły korzystać z terenu Cmentarza w godzinach otwarcia od 6:30 do 20:00 (7 dni w tygodniu).

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Ważne kroki po rozmowie kwalifikacyjnej: podziękowanie i kontynuacja

Wiadomości Mielec

Odpowie za posiadanie narkotyków

Wiadomości Mielec

Mistrzostwa Pierogowe w Górkach [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa