W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Napadł z pistoletem na stacje paliw

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Mielcu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o usiłowanie rozboju na pracownicy jednej z mieleckich stacji paliw.

Mężczyzna w przeszłości był już notowany. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 12. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Mielcu, Sąd Rejonowy w Mielcu zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

W nocy z 2/3 sierpnia br. Dyżurny mieleckiej Policji, odebrał zgłoszenie, że do budynku jednej ze stacji paliw w Mielcu, wszedł mężczyzna i zażądał od kasjerki pieniądz z kasy, grożąc jej użyciem pistoletu i pozbawieniem życia. Pracownicy stacji stawili mu opór, czym spowodowali, że sprawca uciekł.

Mieleccy funkcjonariusze podczas patrolu, rozpoznali po opisie wskazanym przez pracowników stacji paliw, mężczyznę, który zbiegł z miejsca zdarzenia przed ich przyjazdem. Policjanci zatrzymali mężczyznę, to 32-letni mieszkanie Mielca.

W trakcie prowadzonych przez policjantów czynności okazało się, że w okresie od 1 do 2 sierpnia br. ten sam mężczyzna kilkukrotnie kierował groźby karalne pozbawienia życia i zdrowia innym pracownikom tej stacji.

Prokurator przedstawił 32-latkowi zarzut usiłowania rozboju oraz kierowania gróźb karalnych pracownikom stacji paliw, a następnie skierował wniosek do Sądu Rejonowego w Mielcu o środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Sąd Rejonowy w Mielcu przychylił się do wniosku, zastosował wobec sprawcy tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Informacja magistratu w sprawie wycięcia wierzb na osiedlu Lotników [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Koncert Kasi Moś na Bulwarach Gryfinów Mieleckich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Korzenie i Kwiaty – Przywracanie Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych – wręczenie nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa