W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Sport

Sportowe międzynarodowe wydarzenie inauguracją nowej hali sportowej [VIDEO]

Nową halę sportowo-widowiskową w Mielcu otworzył mecz siatkówki kobiet. W piątek oraz sobotę nasze miasto gościło reprezentację Polski oraz Turcji kobiet w siatkówce. Drużyny rozegrały dwa mecze (4-5 sierpnia).

Podczas piątkowego spotkania Polki uległy Turczynkom  przegrywając 2:3 (26:24, 23:25, 22:25, 25:22, 15:10). Choć początek spotkania był bardzo wyrównany. W tie-breaku przeciwniczki od początku grały pierwsze skrzypce. Skrupulatnie powiększały przewagę i zwyciężyły 15:10.

Skład wyjściowy reprezentacji Polski: Agnieszka Korneluk, Magdalena Stysiak, Olivia Różański, Magdalena Jurczyk, Joanna Wołosz, Martyna Łukasik, Maria Stenzel

Drugiego dnia Polki okazały się  lepsze od Turczynek, a mecz zakończył się wynikiem 3:1 (22:25, 25:19, 25:20, 25:22).

Skład wyjściowy reprezentacji Polski: Magdalena Stysiak, Monika Fedusio, Joanna Wołosz, Aleksandra Gryka, Olivia Różański, Magdalena Jurczyk, Maria Stenzel.

To spotkanie niewątpliwie dodało wszystkim optymizmu przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy, które rozpoczynają się już 15 sierpnia, Polki już dziś stawiane są w roli faworytów do zdobycia medalu.

Za nami prawdziwe święto sportu w naszym mieście. Biało-niebieska hala na czas meczów reprezentacji Polski zamieniła się na biało czerwoną. Świetna zabawa na trybunach, wspaniały doping, rewelacyjna współpraca spikera, trzy tysięcznej widowni  i oczywiście zawodniczek. Niezapomniane chwile dla każdego uczestnika. Mamy nadzieję, że Mielec i mielecki obiekt sportowy  stanie się miejscem przygotowań i rozgrywek niejednej reprezentacji.

YouTube player

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa