W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Pijani rowerzyści odpowiedzą przed sądem

Sezon rowerowy w pełni. Rowerzyści poruszający się ulicami muszą pamiętać, że są pełnoprawnymi uczestnikami ruchu drogowego i nic nie zwalnia ich z przestrzegania przepisów prawa o ruchu drogowym.

W środę mieleccy policjanci zatrzymali do kontroli 18-latkę, która kierowała rowerem mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu oraz 60-letniego mężczyznę, który kierując jednośladem miał blisko 2.5 promila alkoholu w organizmie.

W środę, po godz. 14 w miejscowości Wadowice Dolne, mieleccy funkcjonariusze podjęli interwencję wobec rowerzysty, który znajdował się pod widocznym wpływem alkoholu. Rowerzysta został przebadany na alkomacie. Urządzenie wskazało ponad 2.5 promila alkoholu w jego organizmie. 60-letni mieszkaniec Wadowic Dolnych odpowie za popełnione wykroczenie przed sądem.

Po godz. 23, na ulicy Sienkiewicza w Mielcu, policjanci sprawdzili trzeźwość młodej kobiety, która kierowała rowerem. 18-latka, mieszkanka miejscowości Podleszany, miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Młoda kobieta za popełniony czyn będzie odpowiadała przed sądem.

Policjanci apelują, że każdy nietrzeźwy uczestnik ruchu drogowego stanowi zagrożenie dla siebie i innych użytkowników dróg. Pamiętaj: piłeś alkohol – nie wsiadaj za kierownicę! Jeżeli jesteś świadkiem takiego zachowania – reaguj! Od takiej odpowiedzialnej postawy, może zależeć czyjeś życie.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa