W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka

Uroczyste zakończenie przedszkola [FOTO]

Przedszkolna tradycja w Przedszkolu Miejskim nr 13 w Mielcu, nakazuje każdego roku zaprosić Rodziców najstarszej grupy na uroczyste zakończenie przedszkola.

Tak też stało się i w tym roku. 16 czerwca 2023 r. o godzinie 17:00 wszyscy zainteresowani zebrali się na sali gimnastycznej przedszkola, aby uczestniczyć w przedstawieniu podsumowującym cztery lata pięknej przygody przedszkolnej. Cała uroczystość rozpoczęła się polskim tańcem narodowym – polonezem.

Następnie wzruszającymi piosenkami i wierszami dzieci podziękowały za czas spędzony w przedszkolu, opiekę, okazane serce i przekazaną wiedzę. Wystąpienie otrzymało gromkie brawa i pochwały. Były łzy śmiechu i wzruszenia. Wychowawczynie wraz z Dyrektor wręczyły na zakończenie pamiątkowe dyplomy i książki, a także przekazały życzenia, aby następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi.

Podczas uroczystości nie zabrakło również podziękowań złożonych przez rodziców dla dyrektora, nauczycieli i pozostałych pracowników przedszkola. Pożegnania chociaż zawsze trudne, są znakiem, że zaczyna się coś nowego. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach życzymy  absolwentom wielu sukcesów i spełnienia marzeń.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Informacja magistratu w sprawie wycięcia wierzb na osiedlu Lotników [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Koncert Kasi Moś na Bulwarach Gryfinów Mieleckich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Korzenie i Kwiaty – Przywracanie Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych – wręczenie nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa