W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Urząd Miejski przywraca bezpośrednią obsługę interesantów

W związku z zarządzeniem Prezydenta Miasta Mielca z dnia 21 lutego 2022 r. w sprawie zniesienia ograniczeń w wykonywaniu zadań przez Urząd Miejski w Mielcu, od wtorku 22 lutego przywrócona zostaje bezpośrednia obsługa interesantów Urzędu Miejskiego w Mielcu.

Czynny będzie także punkt obsługi bankowej  PKO BP Bank Polski S.A.  mieszący się w urzędzie w budynku  przy ul. Żeromskiego 26.

Mimo zniesienia ograniczeń, w celu załatwienia sprawy zaleca się kontakt telefoniczny lub drogą elektroniczną (e-mail: [email protected]: ePUAP).

Zaleca się także załatwianie spraw samodzielnie, bez osób towarzyszących z wyłączeniem przypadków, w których obecność innych osób jest konieczna do załatwienia określonej sprawy.

Wszystkie osoby odwiedzające Urząd Miejski w Mielcu są zobowiązane do zakrywania ust i nosa maseczką. Zalecamy, aby interesanci po wejściu do budynku  Urzędu  skorzystali z  dozownika z płynem do dezynfekcji rąk oraz zachowali dystans społeczny (1,5 m.)

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie z nieletnimi w Ośrodku Kuratorskim

Wiadomości Mielec

Oficjalne wyniki PKW wyborów samorządowych 2024 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa