W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

W Gminie Borowej znęcał się nad rodziną i trafił za kratki

Sąd Rejonowy w Mielcu zastosował areszt tymczasowy wobec 57-letniego mieszkańca gminy Borowa. Mężczyzna od dłuższego czasu znęcał się nad rodziną. Teraz najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Przemoc w rodzinie objawiać się może na wiele sposobów. Popychanie, wyzwiska, wszczynanie awantur czy ograniczanie kontaktu z otoczeniem, to tylko kilka przykładów znęcania się nad bliskimi. Policjanci niemal codziennie podejmują interwencje domowe. W przypadku gdy mają podejrzenie, że może dochodzić tam do przemocy, wszczynają procedurę Niebieskiej Karty i izolują sprawcę od pokrzywdzonych.

Tak było w przypadku jednej z rodzin z gminy Borowa. Mieleccy policjanci prowadzą postępowanie przeciwko 57-letniemu mężczyźnie, który stosował od dłuższego czasu przemoc wobec swojej 82-letniej matki oraz rodzeństwa.

Na podstawie zgromadzonych materiałów zwrócono się do prokuratora o wystąpienie z wnioskiem do sądu o zastosowanie tymczasowego aresztowania wobec podejrzanego. Po rozpoznaniu wniosku sąd przychylił się i zastosował wobec mężczyzny środek izolacyjny w postaci tymczasowego aresztowania.

Teraz podejrzanemu grozi 5 lat bezwzględnego pozbawienia wolności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Święto Miasta i Gminy Radomyśl Wielki [FOTO]

Wiadomości Mielec

Stal Mielec czy Stal Rzochów [FELIETON]

Wiadomości Mielec

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa