W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

18-latka pędziła bmw 109 km/h przez Rzędzianowice

Mieleccy policjanci zatrzymali do kontroli kierującą bmw, która zlekceważyła przepisy prawa ruchu drogowego i przekroczyła dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 59 km/h. 18-latka pędziła 109 km/h.

Poniosła za to konsekwencje – straciła prawo jazdy, otrzymała wysoki mandat i punkty karne.

W piątek, po godz.15 policjanci wydziału ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującą bmw. 18-latka jechała przez miejscowość Rzędzianowice z prędkością 109 km/h. Konsekwencją nieodpowiedzialnego zachowania kierującej było nałożenie na nią mandatu w wysokości 1500 zł i 13 punktów karnych. Kobieta straciła również swoje prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Apelujemy o rozsądek na drodze. Przypominamy, że to właśnie nadmierna prędkość, brawura i alkohol są najczęstszymi przyczynami wypadków i kolizji drogowych, dlatego funkcjonariusze w sposób szczególny zwracają uwagę na tego typu wykroczenia. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Medialna afera dosięgła nasz portal

Wiadomości Mielec

Jezioro łabędzie na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Młodzi nieprzeciętni – zdolni uczniowie mieleckich szkół

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa