W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Kultura i nauka

W grę wchodzi kultura [VIDEO]

Pracownicy Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu Gminy Mielec wspólnym filmem postanowili podziękować wszystkim za tegoroczny semestr artystyczny, który z powodu koronawirusa był dużo krótszy niż planowano. 

Decyzją Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w dniu 12 marca zawieszono działalność instytucji kultury, związaną z organizacją wydarzeń kulturalnych oraz prowadzeniem zajęć artystycznych. Niestety stan epidemii nie pozwolił na powrót uczestników zajęć w formule „twarzą w twarz”. Odwołano również zaplanowane eventy, festyny i wydarzenia plenerowe.

Część zajęć prowadzona była zdalnie. Z czasem na ograniczonych warunkach otwarto również Biblioteki. Instruktorzy i bibliotekarze chorzelowskiego Ośrodka Kultury filmem postanowili podziękować wszystkim, którzy w tych trudnych czasach dostosowali się do panujących warunków.

Film jest również zachętą do powrotu w szeregi Ośrodka jeśli tylko pozwoli na to rygor sanitarny. Scenariuszem, zdjęciami i montażem zajęła się Karolina Kędzior.

Film dostępny pod linkiem https://www.youtube.com/watch?v=_vjPpU71I6I&t=1s 

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa